Vysoká škola PRIGO: Ekonomika a management, Manažerská ekonomie, Hospodářská politika a správa. Uzávěrka přihlášek je 28. února 2023

Vysoká škola PRIGO nabízí studium v ekonomicky zaměřených bakalářských (Bc.) nebo navazujících magisterských (Ing.) studijních programech v prezenční formě. V akademickém roce 2023/2024 je možné studovat v programech Ekonomika a management, Manažerská ekonomie nebo Hospodářská politika a správa v českém nebo anglickém jazyce.
Pro studenty, kteří budou přijati na základě 1. kola přijímacího řízení, je celé studium BEZPLATNÉ, a navíc jim poskytneme stipendium ve výši minimálně 237.000 Kč za 5 let. Studentům přijatým ve všech kolech přijímacího řízení poskytneme ZDARMA iPad, který mohou využít nejen ve škole, ale i ve svém volném čase a také prospěchová a vědecká stipendia. Využít lze také sociální stipendium z programu pro talentované studenty. Připravujeme rovněž na magisterská studia na prestižních univerzitách ve Velké Británii, USA a dalších zemích (Master´s Degree), na kterých mohou studovat absolventi našich bakalářských studijních programů. Nabízíme také další vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) pro všechny stupně škol. Pro bližší informace klikněte zde.
Zkuste se podívat na náš a dozvíte se více o aktuálním dění na naší vysoké škole[…]

Vyšší odborná škola PRIGO: Předškolní a mimoškolní pedagogika, Veterinářství, Diplomovaná všeobecná a dětská sestra, Sociální práce, Obecně právní činnost. Uzávěrka zvýhodněných přihlášek je 28. února 2023

PRIGO provozuje dvě vyšší odborné školy. Ty nabízejí vzdělání v uvedených oborech v Ostravě, Olomouci, Havířově, Bruntále a Novém Jičíně v denní nebo kombinované formě. Ve školním roce 2023/2024 můžete studovat v šesti oborech: Předškolní a mimoškolní pedagogika, Veterinářství, Diplomovaná všeobecná sestra, Diplomovaná dětská sestra, Sociální práce nebo Obecně právní činnost. Získáte titul diplomovaného specialisty (DiS.). Nabízíme programy zahraničních pobytů ERASMUS+. Ve zdravotnických oborech iPad zdarma pro každého.
Informace o aktuálním dění na našich VOŠkách můžete sledovat na […]

8letá a 4letá PRIGO gymnázia. Mezinárodní maturita (IB DP). Mezinárodní obchodní akademie, Ekonomika a podnikání ve sportu, Předškolní a mimoškolní pedagogika, Veterinářství. Základní nebo mateřská škola. Uzávěrka přihlášek je 1. března 2023

Studujte na některém z našich gymnázií nebo střední škole v Ostravě.
Nabízíme 8letý a 4letý obor na Lékařském a přírodovědném gymnáziu PRIGO nebo 4letý obor na Jazykovém a humanitním gymnáziu PRIGO. Všichni nově nastupující žáci obdrží iPad zdarma. Po náročném validačním procesu jsme získali špičkovou mezinárodní certifikaci. Naši studenti mohou studovat také IB program a složit mezinárodní maturitu, která je vstupenkou na prestižní zahraniční univerzity.
Na Střední škole PRIGO nabízíme 4 maturitní obory: Veterinářství, Předškolní a mimoškolní pedagogiku, Mezinárodní obchodní akademii nebo Ekonomiku a podnikání ve sportu.
Den otevřených dveří proběhne 25.2.2023.
Mimo středoškolské vzdělávání provozujeme základní nebo mateřskou školu.
Aktuální dění na našich gymnáziích a střední škole můžete sledovat na […]