Vysoká škola PRIGO: Ekonomika a management, Manažerská ekonomie, Hospodářská politika a správa. Uzávěrka přihlášek je 28. února 2023

Vysoká škola PRIGO nabízí studium v ekonomicky zaměřených bakalářských (Bc.) nebo navazujících magisterských (Ing.) studijních programech v prezenční formě. V akademickém roce 2023/2024 je možné studovat v programech Ekonomika a management, Manažerská ekonomie nebo Hospodářská politika a správa v českém nebo anglickém jazyce.

Studium je po celou dobu ZDARMA a každý obdrží bezplatně iPad pro školu i osobní použití. Všichni studenti získají jednotné stipendium, které se navyšuje s každým půlrokem studia od 500 Kč měsíčně v prvním půlroce po 10.000 Kč měsíčně v posledním roce. Studenti mohou obdržet další prospěchová nebo vědecká stipendia. Připravujeme rovněž na magisterská studia na prestižních univerzitách ve Velké Británii, USA a dalších zemích (Master´s Degree), na kterých mohou studovat absolventi našich bakalářských studijních programů. Nabízíme také další vzdělávání pedagogických pracovníků (DVPP) pro všechny stupně škol.