PRIGO VOŠ | VOŠ?v=2

Přihláška
Studentům nabízíme právní vzdělání
PŘEDŠKOLNÍ
A MIMOŠKOLNÍ PEDAGOGIKA
KVALIFIKACE PODLE ZÁKONA O PEDAGOGICKÝCH PRACOVNÍCÍCH
Pro naše studenty
máme novou soudní síň
Praxe
v českých i zahraničních firmách
Studenti
mají praxi
u soudu
DVĚ NOVÉ POČÍTAČOVÉ UČEBNY
Celkem 42 míst
Nové špičkové IT vybavení

Úřední deska

19. března 2018

Informace k přihláškám na VOŠ PRIGO

Již nyní se můžete přihlásit ke studiu na VOŠ PRIGO® pro školní rok 2018/2019! Termín uzávěrky přihlášek je stanoven na 31.3.2018! Získejte titul DiS.!

více

Novinky

19. března 2018

Host na VOŠ PRIGO

Stovka studentů ostravské VOŠ PRIGO si přišla poslechnout přednášku ekonoma a bývalého viceguvernéra České národní banky Luďka Niedermayera o Evropské unii, euru i energetické politice.

více
12. března 2018

Exkurze studentů do budovy soudu

Studenti VOŠ PRIGO v rámci výuky navštívili Okresní soud v Ostravě-Porubě, kde měli příležitost zúčastnit se několika soudních jednání. Na konci každého jednání hovořili přímo se soudcem.

více
5. března 2018

Uplatnění na trhu práce

Využijte této možnosti, kterou Vám nenabídne žádná jiná vysoká škola a staňte se žádanými na trhu práce! Studenti vykonávají praxi přímo na pracovištích našich partnerů.

více

Vysoká škola sociálně správní

Součástí skupiny našich škol je také Vysoká škola sociálně správní, kde mohou absolventi VOŠ PRIGO pokračovat ve studiu několika oborů. Pro absolventy oboru Obecně právní činnost se jeví vhodným pokračování ve studiu v oboru Veřejná ekonomika a správa a pro absolventy oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika pak v oborech Sociální práce nebo Management v sociální sféře. Absolventi VOŠ mohou využít mnoha benefitů, vč. možného nástupu do 2. ročníku nebo slevy na školné ve výši 10 000 Kč ročně. více

NOVĚ!!! Předškolní a mimoškolní pedagogika

Otevřeli jsme nově program v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika. Absolvent získá titul DiS. a bude splňovat kritéria zákona o pedagogických pracovnících. Jako kvalifikovaný pedagog pak může působit jako učitel(ka) v mateřské škole. Podle oficiálních statistik MŠMT je nezaměstnanost absolventů VOŠ v oboru Předškolní a mimoškolní pedagogika 0%. Nabízíme možnost pokračování studia na partnerské vysoké škole s nástupem do 2. ročníku a slevy na školné ve výši 10 000 Kč ročně.
více


Operační program Vzdělávání pro konkurenceschopnost Projekt OP VK