VIP služby

Kids ride balance bike in parkMateřská škola PRIGO plně podporuje spolupráci a komunikaci s rodiči. Na základě svého vstřícného přístupu jsme získali prestižní certifikaci s názvem Rodiče vítáni. Rodiče dětí jsou pro nás důležitými partnery, kteří nám poskytují zpětnou vazbu. Umožňujeme jim také účastnit se výuky a programu školky.

U dětí se prioritně zaměřujeme na rozvoj jejich vztahu k přírodě, technice a rozvoj jejich jazykových kompetencí. Přijímáme děti již od velmi nízkého věku (cca 2 roky), které mají samostatný výukový program, avšak je zajištěno i jejich pravidelné setkávání se staršími dětmi.

Výhodou je, že jsme školkou all inclusive a nepotřebujete k nám, kromě pyžamka, papučků, vůbec nic. Vše pro Vaše dítě zajistíme. Ať je to kartáček na zoubky, zubní pasta, kapesníky, apod. Samozřejmě si ale můžete přinést cokoliv svého. Nebudeme Vás však obtěžovat těmito detaily běžnými v ostatních školkách.

Budova poskytování služeb je nově zrekonstruovaná. Nákladnou rekonstrukcí prošly i vnitřní prostory. VIP recepce byla vybudována tak, aby měli rodiče jistotu, že se do školky nedostane nikdo nepovolaný a zároveň mohli s recepčními řešit všechny operativní záležitosti. Když budete vozit své dítě sami do školky, nemusíte se obávat, že nezaparkujete. Postavili jsme parkoviště u vchodu do naší školky s dostatečnou kapacitou. Každý rodič obdrží VIP kartu na parkování.

2Největší pozornost však byla při rekonstrukci věnovaná místnostem, ve kterých se naše děti zdržují většinu dne. Třídy jsou vyzdobeny motivy z různých pohádek a vlastními výtvory dětí. Ložnice jsou vybaveny novými ergonomickými dřevěnými postýlkami a hypoalergenním ložním prádlem. V nových koupelnách a záchodech jsou elektricky vyhřívané podlahy, ať nás nestudí nožičky. V šatně má každý chlapeček nebo holčička svoji skříňku a botník. Jídelna je postavena zcela nově.

U nás naleznete také výborně vybavené kino, kde se děti můžou dívat na své oblíbené pohádky. Zároveň kino slouží jako zasedací místnost a klubovna, kde se setkávají rodiče všech dětí mezi sebou nebo s vedením školky, pokud chtějí řešit důležité záležitosti.

Využíváme vlastní, velmi dobře vybavenou a prostornou tělocvičnu, do které se naši nejmenší dostanou, aniž by museli projít venkovním prostředím. Součástí denního programu je tak zvýšená pohybová aktivita dětí.

V letošním roce byla dokončena výstavba dětské sauny. Bez nutnosti průchodu venkovním prostředím pak bude umožněna pravidelná relaxace. Pobyt dětí v sauně významně posiluje jejich imunitu a má blahodárné účinky na další funkce organizmu. Součástí sauny je barevná terapie a ionizér kyslíku, který nabíjí vzduch zápornými ionty.

7Rozlehlá zahrada nám umožňuje realizovat velké množství venkovních aktivit. Děti si užijí mnoho dobrodružství na našem hradě se skluzavkou, stejně jako na houpačkách, trampolíně nebo v zahradním domečku se skrýší. Její součástí je mimo jiné i dopravní hřiště, s reálnými dopravními značkami i semafory.

Ojedinělým je chráněný informační systém pro rodiče. Z pohodlí domova mohou sledovat denní aktuality z dění ve školce, jídelní lístek a stravovací režim dětí, resp. týdenní výukový program. Z každého dne pobytu dětí ve školce je přístupna fotogalerie a popis denní činnosti dětí. Tato galerie je také automaticky promítaná na vhodně dimenzovaný televizor, který je pohodlně přístupný u vstupu do školky.

© PRIGO 1993-2019