Menu pro rodiče

Odhlásit

Aktuality

Provozní podmínky

Vážení rodiče, v souladu s pokyny MŠMT, je potřeba dodržovat následující provozní podmínky: Rodič (doprovázející osoba) se v prostorách MŠ pohybuje v roušce a to pouze po nezbytně nutnou dobu. Nevstupuje do třídy a dodržuje odstup 2 m od ostatních osob. Po příchodu do MŠ si děti musejí řádně umýt ruce. Pobyt venku je povolen pouze v areálu MŠ. Děti a pedagogičtí pracovníci MŠ roušky v prostorách MŠ nosit nemusejí. Rodiče mají povinnost podepsat čestné prohlášení… Více »

Oznámení k aktuální situaci ohledně epidemie koronaviru

Vážení rodiče, v příloze naleznete Opatření k aktuální epidemiologické situaci a Oznámení ohledně provozu MŠ. [envira-gallery id="73770"] Více »

Sběrová soutěž s panem Popelou – stále probíhá!

Vážení účastníci naší sběrové soutěže, akce stále probíhá a až do konce června můžete papír nosit. Vyhodnocení proběhne počátkem července. Více »

Harmonogram 2019/2020

Harmonogram MŠ Prigo 2019/2020: Zde naleznete orientační harmonogram na tento školní rok. Akce budeme průběžně doplňovat, v programu může dojít i ke změně. ADAPTAČNÍ VÝLET                      4. září, letos opět na Bílou FOCENÍ VÁNOČNÍ                       18. října DĚTSKÝ ÚSMĚV                paní dentistka za námi bude jezdit i letos, první návštěva proběhne 22. října. Dále 11. listopadu, 9. prosince, 14. ledna, 26. února, 23. března CESTA LESEM    22. listopadu, naučný program s Lesní školou… Více »

© PRIGO 1993-2020