Menu pro rodiče

Odhlásit

Aktuality

Soutěž s panem Popelou

Letos se účastníme soutěže ve sběru papíru. Soutěž s panem Popelou pořádá FCC Environment. Firma se snaží motivovat děti a mládež k třídění odpadu a sběru recyklovatelných surovin, jako je papír. "Vycházíme z přesvědčení, že výchova k ekologickému cítění má největší efekt u nejmladší generace, která potom osvojené návyky přenáší i do domácností. Cílem „Soutěže s panem Popelou“ je zavedení trvalého systému separovaného sběru papíru, případně i dalších složek odpadu,… Více »

Přejeme krásný nový školní rok

Přejeme všem krásný nový školní rok, pro mnohé je to poslední rok ve školce, ať se tedy vydaří a je plný veselých a poučných zážitků s kamarády. Více »

vybavení dětí

Pomalu se blíží podzim a nastává více proměnlivé počasí. Prosíme proto o vybavení dětí oblečením na všechny typy počasí, trička i legíny na převlečení v případě zpocení či namočení a také pevnější boty i gumáčky. Děkujeme Více »

Harmonogram 2019/2020

Harmonogram MŠ Prigo 2019/2020: Zde naleznete orientační harmonogram na tento školní rok. Akce budeme průběžně doplňovat, v programu může dojít i ke změně. ADAPTAČNÍ VÝLET                      4. září, letos opět na Bílou DĚTSKÝ ÚSMĚV                paní dentistka s koníkem Toníkem bude za námi jezdit i letos CESTA LESEM    6. listopadu, naučný program s Lesní školou Ostrava v Bělském lese, http://www.lesniskolaostrava.cz/ MALÁ TECHNICKÁ UNIVERZITA MUZIKOHRÁTKY SOLNÁ JESKYNĚ PLAVÁNÍ MIKULÁŠSKÁ BESÍDKA VÁNOČNÍ BESÍDKA               VÁNOČNÍ PRÁZDNINY… Více »

© PRIGO 1993-2019