Menu pro rodiče

Odhlásit

Aktuality

Dostatečné vybavení dětí oblečením

Prosíme o dostatečné vybavení dětí oblečením (rukavice, čepice, nákrčník nebo šátek, nepromokavé boty). V případě příznivých povětrnostních podmínek (smog) chodíme ven i za chladnějšího počasí. Děkujeme Více »

Cesta lesem v pátek 22. listopadu

V pátek 22. listopadu se vydáme do Bělského lesa do Lesní školy na program Cesta lesem. V případě příznivého počasí nás lesní pan učitel provede lesem a řekne nám spoustu zajímavostí. Více »

Saunování

S příchodem sychravého počasí nastává období saunování. Děti chodí do naší školkové infra sauny. Do sauny mohou pouze děti zdravé (bez rýmy a kašle). Více »

Harmonogram 2019/2020

Harmonogram MŠ Prigo 2019/2020: Zde naleznete orientační harmonogram na tento školní rok. Akce budeme průběžně doplňovat, v programu může dojít i ke změně. ADAPTAČNÍ VÝLET                      4. září, letos opět na Bílou FOCENÍ VÁNOČNÍ                       18. října DĚTSKÝ ÚSMĚV                paní dentistka za námi bude jezdit i letos, první návštěva proběhne 22. října. Dále 11. listopadu, 9. prosince CESTA LESEM    22. listopadu, naučný program s Lesní školou Ostrava v Bělském lese, http://www.lesniskolaostrava.cz/ VÝLOV… Více »

© PRIGO 1993-2019